XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym

[drop_cap]W[/drop_cap] dniach 23-24 maja 2015 roku Hala Mistrzów we Włocławku gościła zawodników karate tradycyjnego z całej Polski, którzy walczyli o medale. Mistrzostwa zostały rozegrane w kategoriach wiekowych: senior, młodzieżowiec, junior i junior młodszy. Zawody Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Włocławek.
Spośród zawodników startujących w mistrzostwach Polski wyłoniona zostanie reprezentacja Polski na XXXII Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym , które odbędą się w terminie 16-18 października br. w Wilnie (Litwa).

Karate Klub Wejherowo w Mistrzostwach Polski reprezentowali zawodnicy w grupie seniora: Małgorzata Zabrocka, a w grupie juniora młodszego: Michalina Kruszyńska, Wiktoria Baranowska, Lewandowski Michał i Dampc Sławomir. Młodsi zawodnicy mimo dużego zaangażowania , nie zdobyli miejsca medalu, jednak zdobyli cenne doświadczenie, które wykorzystają za rok. Natomiast Małgorzata Zabrocka nas nie zawiodła i w kategorii seniorów kobiet wywalczyła II miejsce w konkurencji Ko-go kumite, III miejsce w konkurencji Fuku-go i Kumite oraz IV miejsce w konkurencji Kata.