Nabór do nowych grup

Wraz z nowym rokiem szkolnym ruszamy z regularnymi treningami karate tradycyjnego.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia skierowane są zarówno do osób zainteresowanych treningiem rekreacyjnym z elementami samoobrony, jak i tych, którzy chcą osiągnąć mistrzostwo w karate tradycyjnym i myślą o rywalizacji oraz udziale w zawodach sportowych.

Zajęcia będą się odbywały z zachowaniem reżimu sanitarnego, z uwzględnieniem wytycznych Ministerstwa Zdrowia.

Zajęcia dla grup początkujących będą się odbywały w poniedziałki i środy oraz we wtorki i czwartki o godzinie 16:30 w Dojo w Wejherowie, os. 1000-lecia PP 15.

Karate Klub Wejherowo działa od 1992 roku i jest klubem zrzeszonym w Polskim Związku Karate Tradycyjnego. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy PZKT.

Założycielem i prezesem klubu jest sensei Mirosław Ellwart (6. dan) – uczeń sensei Hidetaki Nishiyamy, propagator karate tradycyjnego na Pomorzu, prezes Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego i wiceprezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerami telefonu: +48 690 498 188 (biuro KKW) i +48 691 181 888 (sensei Mirosław Ellwart) oraz pod adresem e-mail: biuro.kkw@wp.pl

Zapraszamy!

Kategorie: Aktualności

Skip to content