Letni obóz szkoleniowy za nami

W tym roku nasz tradycyjny obóz szkoleniowy odbył się między 4 a 14 lipca w Jarosławcu, który powitał nas piękną pogodą i tak już zostało do końca. 

Każdy dzień zaczynaliśmy porannym rozruchem, oczywiście na plaży, potem odbywały się treningi – pierwszy po śniadaniu, drugi po obiedzie, a dla najbardziej zaawansowanych także wieczorem. W tym czasie młodsi brali udział w grach i zabawach ruchowych, konkursach i quizach lub bawili się na basenie. Oczywiście nie zabrakło kąpieli w morzu, pod czujnym okiem ratownika. Wśród innych atrakcji było zwiedzanie Jarosławca, a także warsztaty jogi z relaksacją, które prowadziła p. Anna Gawrońską. 

Treningi prowadzili trenerzy – Sensei Mirosław Ellwart, Sensei Małgorzata Zabrocka oraz Sensei Michał Gawroński. 

Odbyło się także spotkanie z mistrzem – sensei Małgorzatą Zabrocką (4 dan, medalistką mistrzostw Polski, Europy i świata), która opowiadała o swojej sportowej drodze oraz o tym, co jest potrzebne, by odnosić sukcesy w sporcie.

Nie zabrakło również pogadanki na temat bezpieczeństwa, nie tylko nad wodą, która moderował Sensei Michał Gawroński, z zawodu policjant z wieloletnim stażem. Drugą pogadankę, o bezpieczeństwie w sieci, poprowadził informatyk p. Piotr Zabrocki.

Jak zwykle, na koniec ozonu odbył się turniej karate tradycyjnego, podczas którego – mimo zmęczenia – nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji. 

Zapraszamy do obejrzenia filmików:

Link 1

Link 2

Link 3

Link 4

Kategorie: Aktualności

Skip to content