Letni obóz szkoleniowy

LETNI OBÓZ REKREACYJNO-SZKOLENIOWY

W tym roku planujemy dwa turnusy:

I turnus: 1-9.07.2024

II turnus: 28.07.-5.08.2024

Miejsce: Ośrodek Bajka w Wałdowie koło Ostródy, nad Jeziorem Drwęckim, będącym dużym i żeglownym akwenem (link do strony ośrodka: www.owbajka.pl).

Zasady: uczestnik obozu, w ramach opłaty podstawowej, korzysta z PAKIETU OBOZOWEGO, który obejmuje: nocleg, wyżywienie i PODSTAWOWY PAKIET ZAJĘCIOWY – opisany poniżej).

Program PAKIETU OBOZOWEGO:

– treningi karate tradycyjnego

– zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym i technicznym połączone z aktywnym wypoczynkiem

– pływanie jachtem żaglowym kabinowym po Jeziorze Drwęckim (PAKIET PODSTAWOWY ZAJĘCIOWY)

– egzaminy na stopnie uczniowskie (dodatkowa opłata)

– turniej wakacyjny dla uczestników obozu.

– atrakcje: gry i zabawy, ognisko, dyskoteka i inne.

Koszt: całkowity koszt obozu 1950,00 PLN za osobę (bez dodatkowych atrakcji opisanych na dole i pakietu sporty wodne).

Płatności:

1. wpłata: 800,00 PLN płatna przy zapisach do 31 marca

2. wpłata: 500 PLN do 30 kwietnia

3. wpłata: 650 PLN do 30 maja

Wpłaty: w biurze klubu lub na rachunek bankowy nr: 54 1020 1912 0000 9202 0050 8168 (w opisie przelewu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, turnus I lub II)

UWAGA: brak wpłat w ww. terminach powoduje wykreślenie z listy uczestników.

Zapisy na obóz: do 31 marca!!! w biurze Karate Klubu Wejherowo, Os. 1000-lecia PP 15, 84-200 Wejherowo

Tel. biura: +48 690 498 188, E-mail: biuro.kkw@wp.pl

Godziny pracy biura: 16:30-20:30 od poniedziałku do piątku.

Pakiety:

1. Opłata za PAKIET PODSTAWOWY ZAJĘCIOWY (pływanie jachtem) jest wliczona w cenę obozu (1950 zł).

2. Opłata za PAKIET SPORTY WODNE lub dodatkowe zajęcia i aktywności wymienione niżej jest płatna dodatkowo (cennik poniżej):

1. PAKIET PODSTAWOWY ZAJĘCIOWY obejmuje:

– jacht żaglowy kabinowy do dyspozycji wynajmującego ze sternikiem;

– jacht pływa po Jeziorze Drwęckim;

– sternik prowadzi pływanie turystyczne, wprowadzając uczestnikom podstawy obsługi urządzeń jachtowych, obsługi żagli, lin, sterowania. Zajęcia te nie mają charakteru szkolenia na patent żeglarski.

– w przypadku pogody. zagrażającej bezpieczeństwu żeglugi zajęcia na jachcie są odwołane. Sternik na życzenie może prowadzić w tym czasie zajęcia na brzegu lub na pokładzie jachtu (np. w kabinie) – naukę wiązania węzłów itp.

2. PAKIET SPORTY WODNE:

– narty wodne, czyli jazda na nartach po wodzie za holującą motorówką. 1 zajęcia – 15 minut. Szkolenie wstępne i nauka startowania nie są wliczone w czas zajęć. Cena 75 zł.

– wakeboard, czyli deska, na której w ślizgu płyniemy za motorówką. Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. 1 zajęcia – 15 minut. Szkolenie wstępne i nauka startowania nie są wliczone w czas zajęć. Cena 75 zł.

– holowanie na oponce za motorówką. 1 zajęcia – 15 minut. Cena 55 zł.

– jazda na bananie 3-osobowym za motorówką. 1 zajęcia – 15 minut. Cena 40 zł.

3. Zajęcia i aktywności dodatkowe:

– quady: 1 godzina cena 120 zł, pakiet 5 godzin w cenie 500 zł.

Quady czy ATV (All Terrain Vehicle) to pojazdy, które z pewnością dostarczą nam wspaniałej zabawy i adrenaliny. Przygodę z quadami rozpoczynamy od ich stopniowego opanowania. Pierwsze jazdy z instruktorem i pod jego czujnym okiem, odbywamy po prostym terenie, następnie pokonujemy coraz większe wertepy. Okolice ośrodka obfitują w tereny wymarzone do jazdy na tych maszynach – leśne drogi i dróżki, dzikie ścieżki,

mokradła, poprzecinane większymi i mniejszymi pagórkami lub wzniesieniami, a wszystko to nad pięknymi i czystymi mazurskimi jeziorami.

– paintball: 4 godziny zajęć + wyjazd na budynki, kulki bez limitu, cena 150 zł.

Paintball to duża dawka adrenaliny połączona z działaniem i wykonywaniem zadań w grupach. Bitwy paintballowe toczymy w terenach leśnych, niosących za sobą wiele przeszkód stworzonych przez matkę naturę: wąwozy, rzeczki, wzniesienia, jary, krzaki itp. Każda gra rozgrywa się zgodnie z wcześniej przygotowanym scenariuszem. Oprócz bitew leśnych, bierzemy udział w zdobywaniu opuszczonych budynków z wykorzystaniem pirotechniki.

– windsurfing: 4 godziny zajęć w cenie 250 zł.

Zajęcia praktyczne na wodzie z asystą instruktora na motorówce. Uczestnicy podzieleni są na grupy wiekowe i zaawansowania. Do dyspozycji naszych uczestników mamy plażę windsurfingową. Zajęcia prowadzą instruktorzy i zawodnicy, czynnie uprawiający ten sport. Szkolenie odbywa się obowiązkowo w kamizelkach

asekuracyjnych i na sprzęcie o parametrach przystosowanych do rozmiarów i umiejętności uczestników oraz warunków pogodowych.

Zapraszamy!

Kategorie: Aktualności

Skip to content