KKW na 1. miejscu w klasyfikacji generalnej Pomorskiego Turnieju w Karate Tradycyjnym

W sobotę 22 maja w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie odbył się Pomorski Turniej w Karate Tradycyjnym.
W zawodach wystartowało 186 zawodników z 13 klubów:
– Karate Klubu Wejherowo
– Karate Klubu Bytów
– Akademii Karate Tradycyjnego w Sopocie
– Starogardzkiego Klubu Karate Tradycyjnego
– Karate Klubu Gdynia
– Klubu Karate Tradycyjnego „Kuro-obi”
– Kościerskiego Klubu Karate „Do-Seiunchin”
– Akademii Karate Tradycyjnego „Kazoku”
– Akademii Karate Tradycyjnego w Koszalinie
– Centrum Karate „Kigai”
– Ozorkowskiego Klubu Karate
– Gdańskiego Klubu Karate Tradycyjnego
– Klubu Karate Tradycyjnego „Sanchin”
Organizatorem turnieju był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku i Karate Klub Wejherowo, przy wsparciu miasta Wejherowa i powiatu wejherowskiego.
„Pomorski Turniej w Karate Tradycyjnym to dla wielu zawodników ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Karate Tradycyjnym i Ogólnopolskim Pucharem Dzieci w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w Warszawie 12 i 13 czerwca – powiedział Mirosław Ellwart, prezes Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego w Gdańsku – Cieszę się, że w dzisiejszych zawodach startuje niemal 200 zawodników. Dla każdego z nich to cenne doświadczenie i możliwość konfrontacji z zawodnikami z innych klubów, zwłaszcza po tak długim okresie pandemii i związanych z nią przerw w regularnym treningu”.
W ogólnej klasyfikacji Karate Klub Wejherowo zajął 1. miejsce!
Natomiast nasi zawodnicy zdobyli następujące miejsca:
I miejsca zajęli: Agata Czoska w kata ind., Marta Gołas w kata ind., Kornelia Kątna w kata ind., Renata Makiła w kata ind., Julia Mudlaff w kumite, Wiktoria Presz w kata ind., Julia Staniszewska w kata ind. i fuku-go, Karolina Witbrodt w kata ind., kumite i fuku-go, Anna Wypych w kata ind. i fuku-go, Adam Czoska w kata ind. i fuku-go, Jakub Czoska w kata ind., Krystian Jankowski w kata ind., Bartłomiej Maćkowski w kata ind.
II miejsca zajęli: Małgorzata Cyman w kumite, Natalia Czoska w kata ind., Iga Kisielewska w kata ind., Lena Kisielewska w kata ind., Julia Mudlaff w kata ind., Anna Wypych w kumite, Nikodem Damaszke w kumite, Jaromir Dzienisz w fuku-go, Jakub Lewańczyk w kata ind. i fuku-go, Krystian Jankowski i Dębkowski Mateusz w en-bu, Krystian Jankowski, Szymon Czoska i Mateusz Dębkowski w kata druż.
III miejsca zajęli: Małgorzata Cyman w kata ind. i fuku-go, Kornelia Kątna w kumite, Julia Mudlaff w fuku-go, Julia Staniszewska w kumite, Marta Wielgosz w kata ind., Kinga Wiśniewska w kata ind., Alexander Banyard w kata ind., Adam Czoska w kumite, Jakub Czoska w kumite, Szymon Czoska w kata ind., Marcel Pełka w kata ind., Kornelia Kątna, Agata Czoska i Natalia Czoska w kata druż.
IV miejsca zajęli: Nadia Formela w kata ind., Milena Wiśniewska-Hintzke w kata ind. i fuku-go, Kinga Wiśniewska w kumite, Zofia Żak w kata ind., Marta Gołas, Wiktoria Presz i Agata Zakroczyńska w kata druż., Mateusz Dębkowski w kata ind., Jaromir Dzienisz w kata ind., Piotr Kilichowski w kata ind., Jakub Lewańczyk w kumite, Wiktor Sychowski w kumite.
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I WSZYSTKIM STARTUJĄCYM!!!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: galeria
Szczegółowe wyniki znajdą Państwo w zakładce Wyniki

Kategorie: Aktualności

Skip to content