XXV Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym – fotorelacja

XXV Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym

W dniach 17-18 maja 2014 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku odbyły się jubileuszowe XXV Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym. Mistrzostwa Polski zostały rozegrane w kategoriach wiekowych: senior, młodzieżowiec, junior i junior młodszy.
Patronat honorowy nad zawodami objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski. Patronat medialny sprawowały TVP Gdańsk oraz Radio Gdańsk.
Spośród zawodników startujących w Mistrzostwach Polski zostanie wyłoniona reprezentacja Polski na XVII Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w terminie 25-26 października br. w Genewie (Szwajcaria).
Zawodnicy z województwa pomorskiego uplasowali się na pozycjach:

• Małgorzata Zabrocka z Karate Klubu Wejherowo zajęła III miejsce w ko-go kumite i IV miejsce w kata indywidualnym seniorów.
  • Magdalena Mielnik z Kościerskiego Klubu Karate-do Seiunchin zajęła II miejsce w ko-go kumite młodzieżowców.
  • Bartosz Leśko z Klubu Karate Tradycyjnego Gdynia zajął III miejsce w kumite indywidualnym młodzieżowców.
  • Kacper Lotka z Klubu Karate Tradycyjnego Gdynia zajął III miejsce w kata indywidualnym i III miejsce kumite indywidualnym juniorów.
  • Jakub Lotka z Klubu Karate Tradycyjnego Gdynia zajął IV miejsce w kata indywidualnym juniorów
  • Sandra Kurek z Kościerskiego Klubu Karate-do Seiunchin zajęła II miejsce w fuku-go i VII miejsce w kata indywidualnym juniorów młodszych.
  • Bartosz Dołotko z Karate Klubu Gdynia zajął VI miejsce w kumite indywidualnym juniorów młodszych.