Reprezentacja KKW w Pucharze Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym

W dniach 10-11 grudnia w Lublinie odbył się Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym. Wzięła w nim udział ośmioosobowa reprezentacja naszego klubu.

Niestety tym razem nie zdobyliśmy medali, ale konkurencja była olbrzymia, rywalizacja bardzo wyrównana, a nasi zawodnicy ani trochę się nie poddawali. Najbliżej podium byli: Zofia Dziambor, która uplasowała się na 4. miejscu w kumite w grupie C (9-8 kyu), Szymon Czoska, który zajął 4. miejsce w kumite w grupie D (3 kyu-dan), Szymon Czoska i Krystian Jankowski, którzy w en-bu w grupie CD (3 kyu-dan) zajęli 6. miejsce oraz Jan Dziambor, który w kata w grupie C (9-8 kyu) zajął 7. miejsce, a w kumite miejsce 9. Bardzo gratulujemy.

Przy ogromnej konkurencji i bardzo dużej liczbie zawodników, start w tego typu zawodach była dla naszych zawodników bezcennym doświadczeniem, które z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Kategorie: Aktualności