"Akcja lato" 2014

Home \ Aktualności \ „Akcja lato” 2014

Karate Klub Wejherowo zorganizował dzieciom i młodzieży aktywny wypoczynek w okresie wakacji letnich prowadząc szkolenie w zakresie Karate Tradycyjnego. Zajęcia odbywały się w Szkole Podstawowej nr 9 w Wejherowie oraz w sali WTBS przy ulicy Parkowej, w których uczestniczyło blisko 100 osób. Podczas zajęć prowadzone były gry i zabawy oraz różne formy współzawodnictwa. Zajęcia odbywające się codziennie, dostępne były dla wszystkich chętnych dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Wejherowskiego.

Poza tym zorganizowane zostały również dwa wyjazdowe obozy sportowo-rekreacyjne, jeden w Dojo Stara Wieś, drugi w Helu. W obozach wzięło udział prawie 60 osób. Dzieci wzięły udział w VII Turnieju Karate Tradycyjnego Baltic Cup, zajmując tam czołowe miejsca we wszystkich konkurencjach W treningach udział blisko 100 osób. Akcja Lato została wsparta przez Urząd Miasta Wejherowo i Starostwo Powiatowe w Wejherowie.

W dniach 12-17 sierpnia 2014 roku w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo Stara Wieś odbyło się Letnie Gasshuku, Międzynarodowy Kurs ITKF – International Summer Camp, w którym uczestniczyli instruktorzy z Karate Klubu Wejherowo.
Na koniec Gasshuku zostały przeprowadzone egzaminy na stopnie mistrzowskie.
Mariusz Sobierajski uzyskał stopień mistrzowski 1 Dan. Gratulacje !!!

WPISY POWIĄZANE

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *